دور جدید ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی چه زمانی آغاز می‌شود؟

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌ها از آغاز دور جدید ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی از فردا 19 تیر ماه 1403 و ایجاد امکان تعریف حساب وکالتی از امروز هجدهم تیرماه خبر داد.

مهدی تقدسی ، مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌ها در اظهاراتی در گفتگویی ضمن اعلام زمان آغاز دور جدید ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی تصریح کرد: دور جدید ثبت‌نام خودرو‌های وارداتی از فردا (سه‌شنبه ١٩ تیر ماه) آغاز و امکان تعریف حساب وکالتی از امروز تا روز پنجشنبه (٢١ تیر ماه)  ایجاد خواهد شد.

وی در این راستا افزود: در این دور نیز برای آخرین بار به متقاضیان مرحله اول (ثبت‌نامی‌های اسفند ماه ١۴٠١) فرصت انتخاب خودرو از میان سبد محصولات عرضه شده، داده شده است و براین اساس متقاضیان جدید نیز پس از تعریف حساب وکالتی می‌توانند ثبت‌نام داشته باشند.

تقدسی اظهار کرد: امکان وکالتی کردن حساب نزد یکی از شعب بانک‌ها مورد تایید به نام خودرو‌های وارداتی از امروز (دوشنبه) فراهم شده و مشتریان تا روز پنجشنبه (٢١ تیرماه) برای این منظور و بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در این حساب فرصت خواهند داشت.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌ها با بیان اینکه ثبت‌نام از فردا (سه‌شنبه) آغاز می شود و تا ساعاتی دیگر سبد محصولاتی که در این دور عرضه خواهند شد، اعلام می‌شود، اظهار کرد: در این دوره از عرضه خودرو‌های وارداتی علاوه بر ایجاد امکان برای ثبت‌نام متقاضیان جدید، بار دیگر و برای آخرین بار، به ثبت‌نام کنندگان مرحله اول که اسفند ماه سال ١۴٠١ ثبت‌نام اولیه انجام و نوبت‌دهی شده، اما تاکنون انتخاب خودرو نداشته‌اند، این فرصت داده شده که خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

نام :*
پست الکترونیک :
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود

لیست قیمت رمزارزها به زودی راه اندازی می شود